OLYMPOS - KAŞ - KEKOVA - ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY

OLYMPOS - KAŞ - KEKOVA - ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY - YUVARLAKÇAY

Konaklama : 4* PERDIKIA HOTEL'DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 499 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

* * * OLYMPOS - KAŞ - KEKOVA - ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY - YUVARLAKÇAY  * * *

<<< FETHİYE'DE PERDIKIA HILL HOTEL'DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE >>>

 

18 - 20 Eylül (2 Gün - 2 Gece)


 

 ...


CUMA 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi, 23.20’de Karşıyaka Anıt, 23.30’da Alsancak Garı FMA TRAVEL ofisi, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23.50’de Göztepe İskele ve 24.00’de Üçkuyular OPET önünde buluştuktan sonra Olympos, Kaş, Kekova ve Ölüdeniz’in güzelliğini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.


CUMARTESİ

OLYMPOS – KEKOVA – BATIK ŞEHİR – KAŞ - ANTIPHELLOS LAHDİ – FETHİYE

Günün ilk ışıkları ile ulaştığımız Akdeniz’de ilk olarak yeşil doğası, turkuaz denizi ve eşsiz arkeolojik hazineleri ile ünlü Olympos’a doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Sabah kahvaltımızı yöre kadınlarının bizler için odun ateşinde pişirdikleri gözlemeler ile çardak altında yapıyoruz. Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Olympos’u keşfetmek için sahile iniyoruz. Burada yaptığımız tarih ve doğa ile iç içe turun ardından rehberimizin bizler için verdiği serbest zaman esnasında Akdeniz’in ünlü Olympos sahilinde doyasıya yüzüyoruz. Olympos’ta geçirdiğimiz keyifli anların ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’tan ayrılıyor Fethiye’ye doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Fethiye’ye vardığımızda 4* Perdikia Hill Hotel’e yerleşiyor ve herşey dahil konseptli akşam yemeğimizi alıyoruz.


PAZAR / ÖLÜDENİZ – BELCEKIZ PLAJI - KAYAKÖY - YUVARLAKÇAY

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra günün en güzel saatlerinde Ölüdeniz’e gidiyor ve Belcekız Plajı’nın masmavi sularında serinliyoruz. Bu esnada arzu eden konuklarımız ile yurtdışında Blue Lagoon diye anılan Ölüdeniz Lagün’ünde yüzme keyfi yaşamak için Ölüdeniz Milli Parkı’nı ziyaret ediyoruz. Ölüdeniz’de geçirdiğimiz keyifli anların ardından 4* Perdikia Hill Hotel’e dönerek çıkış işlemlerimizi hallediyoruz. Bizleri bekleyen aracımızda yerlerimizi alarak ilk olarak dünyaca ünlü Kayaköy’e gidiyoruz ve terk edilmiş Rum evleri arasında gizemli bir gezintiye çıkıyoruz. Kayaköy’ü rehberimiz eşliğinde doya doya gezip kahvelerimizi yudumladıktan sonra  mavi ve yeşil renklerle, köpük köpük, zakkum ve günlük ağaçları arasında akan Yuvarlakçay’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yuvarlakçay’a vardığımızda ünlü salıncaklarda anı fotoğraflarımızı çektiriyor, öğle yemeklerimizi alarak Yuvarlakçay’ın serin havasında dinleniyoruz.  Daha Yuvarlakçay’dan ayrılarak  İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. 


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 4* PERDIKIA HOTEL'DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, MİLLİPARK VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< KEKOVA' DA AÇIK BÜFE YEMEKLİ TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

CUMA

23.00’de Egepark,

23.10’da Bostanlı İskelesi,

23.20’de Karşıyaka Anıt,

23.30’da Alsancak Garı FMA TRAVEL ofisi önü,

23.40’da Sabancı Kültür Merkezi,

23:50’de Göztepe İskele,

00.00’de Üçkuyular OPET,

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi