MARMARİS - DALYAN - İZTUZU PLAJI

MARMARİS - DALYAN - İZTUZU PLAJI

Konaklama : 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 1649 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

Rüya Gibi Bir Tatil

MARMARİS - DALYAN - İZTUZU PLAJI


06 - 07 Mayıs | 13 - 14 Mayıs | 20 - 21 Mayıs | 27 - 28 Mayıs (2 Gün - 1 Gece)


GÜZELKÖY - DALYAN - İZTUZU PLAJI - AKYAKA
AKÇAPINAR KÖYÜ - AKÇAPINAR AZMAĞI

GÜZELKÖY - DALYAN - İZTUZU PLAJI - AKYAKA - AKÇAPINAR KÖYÜ - AKÇAPINAR AZMAĞI

MARMARİS - ORHANİYE - KIZKUMU - TURGUT ŞELALESİ - BAYIR KÖYÜ 

 

- 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE -

 

 ...


1. GÜN / CUMARTESİ

BOZÜYÜK KÖYÜ ( GÜZELKÖY ) - DALYAN – KAYA MEZARLARI – DALYAN KANALI – İZTUZU PLAJI - MARMARİS

Sabah saat 06.30’da Mavişehir Egepark önü, 06.40’da Bostanlı İskele önü,  06.50’de Karşıyaka Anıt, 07.00’de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü 07.10’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü, 07.20’de Göztepe Vapur İskelesi önü, 07.30’da Üçkuyular Shell önünden hareket ederek Güney Ege’nin güzel koylarını ve yeşil doğasını gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından, keyif kahvelerimizi içmek için Bozüyük’e namı diğer Güzelköy’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Bir dönem dizi setlerine ev sahipliği yapan bu şirin köyün birbirinden güzel evlerini yakından tanımak için çiçekler ile bezeli sokaklarında kısa bir gezintiye çıkıyoruz.  Daha sonra köy kahvesinde verdiğimiz kahve molasının ardından muhteşem doğası ile bizleri büyüleyen Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’a ulaştığımızda harika kanal manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı ünlü İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir mavi yolculuk yapıyoruz. Dalyan Kanalı’nda geçirdiğimiz keyifli anların ardından Marmaris’e doğru ilerliyoruz. Marmaris’e ulaştığımızda 5* Blue Bay Platinum Hotel’imize yerleşiyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz. 

 

2. GÜN:  ( EKSTRA YARIMADA DOĞA VE KEŞİF TURU / ORHANİYE – KIZKUMU – TURGUT ŞELALESİ – BAYIR KÖYÜ) – TARİHİ KALEİÇİ - AKÇAPINAR AZMAĞI – AKYAKA – KADIN AZMAĞI 

Otelimizde aldığımız zengin açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizin kapalı havuzunda, hamamında doyasıya vakit geçirerek otelimizin imkanlarından  faydalanıyoruz. Daha sonra safari turu keyfini yaşamak için arzu eden misafirlerimizle Yarımada Doğa ve Keşif Turu’na katılıyoruz. Otelimizden bizleri alan jeeplerimizle Bozburun Yarımadası’nda mavi yeşil bir yolculuğa başlıyoruz. Çam ağaçlarının arasında İçmeler’in orman yolundan yaptığımız jeep yolculuğu ile Orhaniye’ye ulaşıyor ve efsanelere konu olan Kızkumu’nu yakından görme şansı yakalıyoruz. Daha sonra Turgut Köyü’nün ev sahipliği yaptığı Turgut Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Şelalenin eşsiz doğasında yaptığımız keyifli yürüyüşün ardından Bayır Köyü’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bayır Köyü’ne ulaştığımızda bizi karşılayan Asırlık Çınar’ın altında keyif kahvelerimizi içiyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde geçen Yarımada turumuzun ardından 5* Blue Bay Platinum Hotel’imize dönerek herşey dahil konseptli açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından otelimize veda ederek Tarihi Kaleiçi yerleşimine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Atatürk Heykeli’ni görme şansı yakalıyoruz. Kaleiçi’ne ulaştığımızda Kaleiçi Evleri’ni, Tarihi Bedesten’i, Hafsa Sultan Kervansaray’ını, Merkez Cami’yi ve Marmaris Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Keyifle geçen Kaleiçi turunun ardından Akçapınar Köyü’ne doğru gezimize devam ediyoruz. Akçapınar Köyü’ne ulaştığımızda yüzlerce, asırlık okaliptüs ağacı ile taçlanan Aşıklar Yolu’nda yaptığımız kısa yürüyüşün ardından Gökova’nın en uzun ve derin azmağı Akçapınar Azmağı’nı izleyerek çaylarımızı yudumluyor ve sonrasında dileyen misafirlerimizle azmağın berrak sularında rüya gibi bir tekne yolculuğuna çıkıyoruz. Daha sonra Akçapınar Köyü’nden ayrılarak yeşil dokusu ve geleneksel mimarisi ile görenleri büyüleyen Akyaka’ya doğru gezimize devam ediyoruz. Akyaka’da aracımızla yaptığımız gezi esnasında Kadın Azmağı, Idyma Kaya Mezarları ve Akyaka Evleri’ni görüyoruz. Keyifle geçen Akyaka turunun ardından İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır... 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< 2. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ 

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

< OTELDE HAMAM, HAVUZ, SPA KULLANIMLARI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 

< DALYAN TEKNE TURU 

< İZTUZU PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

< AKÇAPINAR AZMAĞI TEKNE TURU

< YARIMADA DOĞA VE KEŞİF TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30’da Mavişehir Egepark önü,

06.40’da Bostanlı İskele önü,  

06.50’de Karşıyaka Anıt,

07.00’de Alsancak Gar FMA Travel Ofisi önü

07.10’da Konak Sabancı Kültür Merkezi önü,

07.20’de Göztepe Vapur İskelesi önü,

07.30’da Üçkuyular Shell

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi