MARMARİS ve HİSARÖNÜ KÖRFEZİ

MARMARİS ve HİSARÖNÜ KÖRFEZİ

Konaklama : 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 499 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

5* YILDIZLI OTELDE 5* YILDIZLI TATİL!

“MARMARİS ve HİSARÖNÜ KÖRFEZİ


02 - 03 Ekim | 09 - 10 Ekim | 16 - 17 Ekim | 23 - 24 Ekim | 30 - 31 Ekim (2 Gün - 1 Gece)

 

MARMARİS - GÜZELKÖY - AKYAKA - AKÇAPINAR KÖYÜ - AKÇAPINAR AZMAĞI - HİSARÖNÜ - ORHANİYE


KIZKUMU - KAMELYA ADASI ve BİZANS MANASTIRI - DİŞLİCE ADASI

 

5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE

 

 ...


1.GÜN: BOZÜYÜK KÖYÜ / GÜZELKÖY  - AKYAKA – KADIN AZMAĞI - MARMARİS ve ( EKSTRA JEEP SAFARİ TURU) 

Cumartesi sabahı 06.00’da Mavişehir Ege Park önü, 06.10’da Bostanlı İskele, 06.20’de Karşıyaka Anıt önü, 06.30’da Alsancak FMA TRAVEL Ofisi önü, 06.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 06.50’de Göztepe İskelesi önü, 07.00’de Üçkuyular Shell önünden hareket ederek gezimize başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından, keyif kahvelerimizi içmek için Bozüyük’e namı diğer Güzelköy’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Bir dönem dizi setlerine ev sahipliği yapan bu şirin köyün birbirinden güzel evlerini yakından tanımak için çiçekler ile bezeli sokaklarında kısa bir gezintiye çıkıyoruz.  Daha sonra köy kahvesinde verdiğimiz kahve molasının ardından Akyaka’ya doğru gezimizi sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Idyma Antik Kenti kaya mezarlarını, Akyaka Evleri’ni ve Kadın Azmağı’nı otobüsümüzden panoramik olarakgörerek Marmaris’e doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Öğle saatlerinde Marmaris’teki otelimize yerleşiyor ve herşey dahil konseptli açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından otelimizin havuzunda ve kendine ait plajında serinleyerek, otelimizin imkanlarından doyasıya  faydalanıyoruz.  Daha sonra safari turu keyfini yaşamak için dileyen misafirlerimiz ile ekstraolan jeep safari turuna katılıyoruz. Otelimizden bizleri alan jeeplerimizle yaptığımız keyifli safari turumuzun ardından otelimize dönerek herşey dahil konseptte alacağımız akşam yemeğine kadar dinleniyoruz. 


2. GÜN:  HİSARÖNÜ TEKNE TURU ( KIZKUMU - DİŞLİCE ADASI - KAMELYA ADASI - AKVARYUM KOYU ) AKÇAPINAR KÖYÜ – AKÇAPINAR AZMAĞI – AŞIKLAR YOLU 

Sabah kahvaltısının ardından otelimizin kendine ait plajı ve havuzundan faydalanmak için saat 11:00’e kadar otelimizde dinleniyor ve otelimizin imkanlarından doyasıya yararlanıyoruz. Daha sonra otelimizden ayrılarak Hisarönü’ne doğru yola koyuluyoruz. Hisarönü’ne geldiğimizde dileyen misafirlerimizle bizleri bekleyen özel teknemize binerek Hisarönü Körfezi’nde unutulmaz bir mavi yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculukta Hisarönü KoylarıTavşan AdasıDişlice AdasıAkvaryum Koyu ve Kızkumu’nu görerek bu koylarda doyasıya yüzme şansı yakalıyoruz. Yolculuğumuz esnasında Kamelya Adası’na giderek buradaki Tarihi Kilise’yi görüyor ve fotoğraflıyoruz. Öğle yemeğimizi de bu harika yolculuk esnasında, teknemizde aldıktan sonra, teknemizden ayrılarak günün en güzel saatlerinde Akçapınar Köyü’ne doğru ilerliyoruz. Akçapınar Köyü’ne ulaştığımızda sayısı yüzleri aşan asırlık okaliptüs ağaçları ile taçlanan Aşıklar Yolu’nda yaptığımız kısa yürüyüşün ardından köye ismini veren ünlü Akçapınar Azmağı’nda dileyen misafirlerimizle rüya gibi bir tekne turuna çıkıyoruz. Ekstra olarak düzenlenen bu keyifli yolculuğun ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. 

 

* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< 1. GÜN OTEL’DE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< JEEP SAFARİ TURU

< ÖĞLE YEMEKLİ HİSARÖNÜ TEKNE TURU

< AKÇAPINAR AZMAĞI TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30’da Mavişehir Ege Park önü,

06.40’da Bostanlı İskele,

06.50’de Karşıyaka Anıt önü,

07.00’de Alsancak FMA TRAVEL Ofisi önü,

07.10’da Sabancı Kültür Merkezi,

07:20’de Göztepe İskelesi önü,

07.30’da Üçkuyular Shell önü

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi