GÖCEK - FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY - KAPUTAŞ PLAJI

GÖCEK - FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY

Konaklama : PERDIKIA HILL HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gün 1 Gece

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 1099 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

GÖCEK - FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ

KAYAKÖY ve KAPUTAŞ PLAJI

 

 

28 - 30 Ekim (2 Gün - 2 Gece)


<<< FETHİYE'DE PERDIKIA HILL HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE >>>

 'Likya'ya Rüya Gibi Bir Yolculuk' 

 

...

 

CUMA 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de Karşıyaka anıt, 23.30’da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Likya Rüyası gezimiz için yolculuğa başlıyoruz.


1. GÜN / CUMARTESİ 

KAŞ – KEKOVA - ÜÇAĞIZ SAHİLİ – KAPUTAŞ PLAJI – KAŞ - KALKAN SAKLIKENT KANYONU 

Yolda verdiğimiz kahvaltı molasının ardından batık kenti keşfetmek için Kekova’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde masmavi suları ve tertemiz kumsalı ile görenleri büyüleyen Kaputaş Plajı’nın eşsiz manzarasında fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Akdeniz ile baş başa geçen keyifli bir yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Burada arzu eden konuklarımızla gezi teknemize binerek batık şehirleriyle ünlü Kekova’ya doğru mavi yolculuk yapıyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi aldığımız bu keyifli tekne turunun ardından Kekova’nın güzelliklerine veda ederek Akdeniz Sahilleri’ndeki gezimize devam ediyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Daha sonra Kaş’tan ayrılıyor ve Kalkan üzerinden, bir doğa harikası Saklıkent’e doğru gezimize devam ediyoruz. Burada  geçirdiğimiz keyifli anların ardından Saklıkent’in güzelliklerine veda ederek   Fethiye’deki otelimize gidiyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe akşam yemeğimizi alıyoruz.


2. GÜN / PAZAR 

GÖCEK – GÖCEK MARİNASI - FETHİYE -  BELCEKIZ PLAJI – ÖLÜDENİZ LAGONU – HİSARÖNÜ - KAYAKÖY – AŞIKLAR YOLU

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltımızın ardından günün en güzel saatlerinde Ölüdeniz Lagonu’na ve Belcekız Plajı’na giderek dünyada bir benzeri olmayan sularda yüzme şansı yakalıyoruz. Ölüdeniz’de geçirdiğimiz keyifli anları arkamızda bırakarak dünyaca ünlü Kayaköy’e doğru devam ediyoruz. Fethiye akşamlarının en hareketli bölgesi olan Hisarönü’nü de görerek günün en güzel saatlerinde bir dönem Levissi adıyla anılan yörenin en büyük Rum köyü olan Kayaköy’e ulaşıyoruz. Kayaköy’de yaşadığımız tarih dolu anların ardından 4* Perdikia Hill Hotel’e dönüyor ve her şey dahil konseptli, limitsiz içecekli, zengin çeşitleri ile fark yaratan açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra otelimize veda ederek Göcek’e doğru yola koyuluyoruz. Göcek’te begonvil ağaçlarının süslediği şirin evlerin ve ünlü sokakların arasından ulaştığımız Göcek Marinası’nın muhteşem manzarası eşliğinde dinlenme şansı yakalıyoruz. Göcek’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından okaliptüsler ile bezeli Aşıklar Yolu’na ev sahipliği yapan Akçapınar Köyü’ne doğru ilerliyoruz.   Bu şirin köyde Gökova’nın en uzun ve derin azmağı Akçapınar Azmağı’nı izliyoruz, sonrasında dileyen misafirlerimizle azmağın berrak sularında rüya gibi bir tekne yolculuğuna çıkıyoruz. Keyifle geçen azmak turunun ardından yeşil dokusu ve geleneksel mimarisi ile görenleri büyüleyen Akyaka’ya doğru gezimize devam ediyoruz. Akyaka’da aracımızla yaptığımız panoramik gezi esnasında Kadın Azmağı, Idyma Kaya Mezarları ve Akyaka Evleri’ni görüyoruz. Daha sonra İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 


* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< PERDIKIA HILL HOTEL'DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< OTELDE ALINAN TÜM İÇECEKLER

< 2. GÜN OTELDE AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEĞİ

< LÜKS ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, ÖREN YERİ ve MİLLİPARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖLÜDENİZ LAGONU GİRİŞ ÜCRETİ

< KEKOVA'DA AÇIK BÜFE ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

23.00’de Egepark,

23.10’da Bostanlı İskelesi önü,

23.20’de Karşıyaka anıt,

23.30’da Alsancak Gar FMA TRAVEL Ofisi önü,

23.40’da Sabancı Kültür Merkezi,

23:50’de Göztepe İskele

00.00’de Üçkuyular Shell 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi