SELİMİYE ve BOZBURUN’LU MARMARİS

SELİMİYE ve BOZBURUN’LU MARMARİS

Konaklama : 5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAM

Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 649 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

Rüya Gibi Bir Tatil

“SELİMİYE ve BOZBURUN’LU MARMARİS


24 - 25 Temmuz (2 Gün - 1 Gece)

 

 

MARMARİS - GÜZELKÖY - AKYAKA - KADIN AZMAĞI - SELİMİYE - BOZBURUN


ORHANİYE - KIZKUMU - TURGUT ŞELALESİ

 

5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKI İLE

 

 ...


1.GÜN / CUMARTESİ :  BOZÜYÜK KÖYÜ / GÜZELKÖY - AKYAKA - KADIN AZMAĞI -  MARMARİS 

Cumartesi sabahı 06.30’da Mavişehir Ege Park önü, 06.40’da Bostanlı İskele, 06.50’de Karşıyaka Anıt önü, 07.00’de Alsancak FMA TRAVEL Ofisi önü, 07.10’da Sabancı Kültür Merkezi, 07:20’de Göztepe İskelesi önü, 07.30’da Üçkuyular Shell önünden hareket ederek gezimize başlıyoruz. Yol üzerinde verdiğimiz kahvaltı molasının ardından, keyif kahvelerimizi içmek için literatürdeki adı ’Bozüyük’, bilinen ismi ile adı gibi güzel olan Güzelköy’e doğru yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Bir dönem bu şirin köye adını veren dizi setlerine ev sahipliği yapmış Güzelköy, birbirinden sevimli evleri, sokakları ve misafirperver halkı ile bizleri kendine hayran bırakıyor. Bu güzel köyde verdiğimiz kahve molasının ve burada geçirdiğimiz keyifli anların ardından Akyaka’ya doğru gezimizi sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Idyma Antik Kenti kaya mezarlarını, Akyaka Evleri’ni, Kadın Azmağı’nı panoramik olarak görüyoruz. Burada yaptığımız keyifli gezinin ardından Akyaka’ya veda ederek Marmaris’deki 5* Blue Bay Platinum Hotel’imize yerleşiyor ve her şey dahil konseptli öğle yemeğimizi alıyoruz. Dileyen msiafirlerimiz akşam yemeğine kadar otelimiz imkanlarından faydalanarak denizin ve havuzun tadını doyasıya çıkarabilirler. 

 

2. GÜN / PAZAR: HİSARÖNÜ - ORHANİYE - KIZKUMU - TURGUT ŞELALESİ - SELİMİYE ve BOZBURUN – AKÇAPINAR KÖYÜ – AKÇAPIANR AZMAĞI – EMEL SAYIN YOLU

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra gezimizin ikinci rotası Bozburun Yarımadası’na doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Hisarönü üzerinden Orhaniye’ye gidiyor ve bir doğa harikası Kızkumu’nda denizin ortasında yükselen kumun üzerinde yürüyerek unutulmaz bir an yaşıyoruz. Günün en güzel saatlerinde ulaştığımız Turgut Şelalesi’nde günlük ağaçlarının gölgesinde şelaleyi izliyoruz. Daha sonra yarımadanın en uç noktasında yer alan Bozburun’a gidiyor ve balık menülü ekstra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından kahvelerimizi içmek ve ünlü losta tatlısını yemek için şirin tatil beldesi Selimiye’ye uğruyoruz. Gün sonunda, iki gün boyunca Marmaris ve Bozburun Yarımadası’nda geçirdiğimiz keyifli anların ardından Akçapınar Köyü’ne doğru ilerliyoruz. Akçapınar Köyü’ne ulaştığımızda sayısı yüzleri aşan asırlık okaliptüs ağaçları ile taçlanan Emel Sayın Yolu’nda yaptığımız kısa yürüyüşün ardından köye ismini veren ünlü Akçapınar Azmağı’nda dileyen misafirlerimizle rüya gibi bir tekne turuna çıkıyoruz. Ekstra olarak düzenlenen bu keyifli yolculuğun ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Akşam saatlerinde Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

* Turlarımızda, kişi sayısına bağlı olarak 17, 29, 31, 46 ve 54 kişilik araçlar kullanılmaktadır...

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

<  5* BLUE BAY PLATINUM HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETİ ve OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

< 1. GÜN ÖĞLE YEMEĞİ

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< 2. GÜN ÖĞLE YEMEĞİ

< AKÇAPINAR AZMAĞI TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

06.30’da Mavişehir Ege Park önü,

06.40’da Bostanlı İskele,

06.50’de Karşıyaka Anıt önü,

07.00’de Alsancak FMA TRAVEL Ofisi önü,

07.10’da Sabancı Kültür Merkezi,

07:20’de Göztepe İskelesi önü,

07.30’da Üçkuyular Shell önü

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi