AKDENİZ RÜYASI (Sömestr Özel)

AKDENİZ RÜYASI (Sömestr Özel)

Konaklama : 5* SEA LIFE HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 3 Gece 3 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 404 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 569 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

* * * SÖMESTR ÖZEL * * * 

 

 '5* SEA LİFE OTEL’DE HERŞEY DAHİL FARKI İLE'

 

 AKDENİZ RÜYASI

 

 * * * Ş O K   P R O M O S Y O N * * *

 

 ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - ASPENDOS  - KEMER - OLYMPOS - PHASELIS

 

ULUPINAR - SAGALASSOS - EĞİRDİR GÖLÜ - ISPARTA - DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 

 

'24 - 27 OCAK (3 Gün - 3 Gece)'

 

...

 

ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - ASPENDOS TİYATROSU

24 OCAK PERŞEMBE (HAREKET)

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden, 23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23:50’de Göztepe İskele ve 00.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Sömestre tatiline özel Akdeniz Rüyası gezimiz için yola çıkıyoruz.

 

25 OCAK CUMA

Yolda sabah kahvaltımızı aldıktan sonra olan Alanya, Manavgat ve Aspendos turumuza başlıyoruz. Muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından Akdeniz kıyılarının incisi Alanya’ya ulaşıyoruz. Alanya’da Damlataş Mağarası’nı ve Alaaddin Keykubad’ın adına kurulan bu kentteki Selçuklu varlığının simgesi Kızılkule’yi geziyoruz. Daha sonra Manavgat Şelalesi’nin eşsiz doğasını görmek için yola çıkıyoruz. Manavgat’ta yaptığımız keyifli gezintinin ardından Manavgat Çayı’nın yanı başında öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra Akdeniz’in en güzel tiyatrosu Aspendos Tiyatrosu’nu geziyoruz. Gün sonunda Antalya merkezdeki 5* Sea Life Hotel’e yerleşiyor ve otelimizin hamam, sauna ve kapalı havuz gibi aktivitelerinden doyasıya yararlanıyoruz. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak limitsiz içki eşliğinde bu güzel otelimizde alıyoruz.

 

KALEİÇİ - KEMER - PHASELIS - ULUPINAR – OLYMPOS

26 OCAK CUMARTESİ

Sabah kahvaltısının ardından ilk olarak Kaleiçi’nde Hadrian Kapısı ve Kaleiçi Evleri’ni yakından tanıyoruz Daha sonra arzu eden konuklarımızla Akdeniz kıyılarında Kemer’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kemer’e ulaştığımızda rehberimiz bizlere serbest zaman veriyor. Daha sonra üç tarafı limanlarla çevrili Phaselis antik kentini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Antik kentte yaptığımız gezinin ardından bir yeryüzü cenneti olan Ulupınar’a gidiyoruz. Ulupınar’da şelaleler arasında alabalık menülü öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra Olympos’un ağaç evler ile bezeli sahiline doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Olympos antik kentini rehberimiz eşliğinde yakından tanıyoruz. Gün sonunda otelimize dönüyor ve dinleniyoruz.  Akşam saatlerinde 5* Sea Life Hotel’e dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz.

 

DÜDEN ŞELALESİ - KARACAÖREN GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - EĞİRDİR KALESİ - DÜNDAR BEY MEDRESESİ

27 OCAK PAZAR

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Sagalassos’a doğru Toroslar üzerinden yolculuğumuza başlıyoruz. Günün en güzel saatlerinde ulaştığımız Sagalassos’ta antik kenti rehberimiz eşliğinde geziyor ve günümüzde hala suları akan Antoninler Çeşmesi’nde hatıra fotoğraflarımızı çektiriyoruz. Daha sonra Akdeniz’in gözde kayak merkezi olan Davraz Kayak Merkezi’ne gitmek için yolculuğumuza devam ediyoruz. Davraz’ın karlarla kaplı büyülü coğrafyasında doyasıya eğleniyor ve telesiyejlere biniyoruz. Öğleden sonra hem manzarasıyla hem de zengin mimarisiyle bizleri büyüleyen Eğirdir’e varıyoruz. Eğirdir Gölü’nün kıyısında tadına doyum olmaz göl levreklerinden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Eğirdir Kalesi ve Dündar Bey Medresesi’ni geziyoruz. Daha sonra göller ve güller diyarı Isparta’ya gidiyoruz. Isparta’da yöresel gül ve lavanta ürünlerinin satıldığı bir mağazaya konuk oluyor ve alışveriş yapma şansı yakalıyoruz. Gün sonunda İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde vardığımız İzmir’de bir başka FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< 5* SEA LIFE HOTEL’DE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA

< KAPALI HAVUZ, HAMAM ve SAUNA KEYFİ

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< REHBERLİK HİZMETLERİ

< OTOBÜSTEKİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< KEMER - PHASELIS - OLYMPOS TURU ( 30 TL)

< DAVRAZ KAYAK MERKEZİ GİRİŞ ÜCRETİ

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

23.00’de Egepark,

23.10’da Bostanlı İskelesi önü,

23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden,

23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü,

23.40’da Sabancı Kültür Merkezi,

23:50’de Göztepe İskele

00.00’de Üçkuyular Shell önü

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında Detaylı Bilgi