KELEBEKLER VADİSİ VE FETHİYE

KELEBEKLER VADİSİ VE FETHİYE

Konaklama : FETHİYE PERDIKIA HILL HOTEL’DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

Tur Süresi : 2 Gece 2 Gün

Hareket Tarihleri :

Hareket Noktaları : Tur programından inceleyebilirsiniz.

Ulaşım Şekli : Lüks Ulaşım İmkanı...

Ayrıntılı bilgi için 0232 323 42 82 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kişi Başı : 249 'dan Başlayan Fiyatlarla...

Tur Programı - Detayları

KELEBEKLER VADİSİ VE FETHİYE

 

'KELEBEKLER VADİSİ’Nİ KEŞFETMEK İÇİN LYKIA’DA RÜYA GİBİ BİR YOLCULUK'

  

...

 

CUMA / HAREKET 

Saat 23.00’de Egepark, 23.10’da Bostanlı İskelesi önü, 23.20’de FMA TRAVEL Ofisi önünden, 23.30’da Lozan Atatürk Lisesi önü, 23.40’da Sabancı Kültür Merkezi, 23.50’de Göztepe İskele ve 24.00’de Üçkuyular Shell önünde buluştuktan sonra Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Fethiye ve Dalyan’ın güzelliklerini görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.  

CUMARTESİ / FETHİYE – KAYAKÖY – ÖLÜDENİZ – KELEBEKLER VADİSİ – ST. NICHOLAS ADASI – OVACIK

Günün ilk ışıkları ile ulaştığımız Kayaköy’de kahvaltımızı yöre kadınlarının bizler için odun ateşinde pişirdikleri gözlemeler ile çardak altında yapıyoruz. Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Kayaköy’ü keşfetmek terk edilmiş evlerin arasında Kayaköy’ün sokaklarında gezintiye çıkıyoruz. Daha sonra yeşil doğası, turkuaz denizi ve eşsiz arkeolojik hazineleri ile ünlü Fethiye Körfezi ve Kelebekler Vadisi’nde mavi yolculuk yapmak için Ölüdeniz’e doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Ege’nin ünlü Ölüdeniz sahilinden bindiğimiz teknemizle Kelebekler Vadisi’ne doğru maviliklerde yol alıyoruz. Fethiye körfezinin en güzel noktalarından biri olan Kelebekler Vadisi’nde verilen yüzme molası esnasında arzu eden misafirler doğa içinde kısa bir yürüyüşe katılabilir. Öğleden sonra birçok koyda yüzme molaları vererek onlarca manastırı ve kilisesi ile ünlü tarihi St. Nicholas Adası’nı geziyoruz. Gün sonunda tekneden inerek Fethiye Ovacık’taki Perdikia Hill Hotel’e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.

 

PAZAR / FETHİYE – GÖCEK – DALYAN – İZTUZU PLAJI – AKYAKA – KADIN AZMAĞI

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra kahvelerimizi içmek için Göcek’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Marinası ve yerel mimariyi yaşatan yerleşimi ile görenleri büyüleyen Göcek’te geçirdiğimiz keyifli anların ardından Dalyan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dalyan’da kanalın manzarasını izleyerek öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nı ve Kaya Mezarları’nı yakından görmek isteyen konuklarımızla Dalyan Kanalı’nda rüya gibi bir yolculuk yapıyoruz. Ardından Akyaka’ya doğru gezimizi sürdürüyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Idyma Antik Kenti kaya mezarlarını görüyoruz. Akyaka’ya geldiğimizde Akyaka Evleri’ni ve şirin sokaklarını geziyoruz. Dileyen konuklarımızla Kadın Azmağı’nda tekne turu yapıyoruz. Tekne turunun ardından Akyaka’ya veda ederek İzmir’e doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde ulaştığımız Çine’de verdiğimiz akşam yemeği molasının ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından başka bir FMA TRAVEL gezisinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

< FETHİYE PERDIKIA HILL HOTEL’DE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA

< ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

< PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

< MÜZE, MİLLİPARK VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

< OTEL`DE EKSTRA ALINAN YİYECEK ve İÇECEKLER

< ÖĞLE YEMEKLERİ

< KELEBEKLER VADİSİ VE FETHİYE KÖRFEZİ’NDE TEKNE TURU

< DALYAN KANALI’NDA TEKNE TURU

< KADIN AZMAĞI’NDA TEKNE TURU

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Cuma Akşam

23.00’de Mavişehir Ege Park

23.10’da Bostanlı Vapur İskelesi

23.20’de FMA TRAVEL Ofisi

23.30’da Lozan Atatürk Lisesi

23.40’da Konak Sabancı Kültür Merkezi

23.50’de Göztepe İskelesi

24.00’de Üçkuyular Shell